GENEL

Elektrikli aracınızı farklı güç seviyelerinde AC ya da DC şarj üniteleri ile şarj edebilirsiniz. WAT Mobilite ile elektrikli aracınızı şarj etmek için tek yapmanız gereken; mobil uygulamamızı indirip size en yakın şarj istasyonlarını görüntüleyip QR kod ile şarj işlemini başlatmak.

Elektrikli araçlarınızı kolay ve hızlı şarj etmek için farklı güç seviyeleri ve tiplerde elektrikli araç şarj üniteleri bulunmaktadır.

AC ve DC olarak iki farklı tipte olan şarj üniteleri, elektrikli araçlarınız ile farkı güç seviyelerine uyumlu çalışmaktadır. WAT Mobilite ile ev, iş yeri ve halka açık alanlarda elektrikli araçlarınızı şarj edebilirsiniz.

WAT Mobilite elektrikli araç şarj üniteleri ve size özel anahtar teslim çözümlerimizle birlikte evinizde elektrikli aracınızı hızlı, güvenli bir şekilde şarj edebilirsiniz.

AC şarj üniteleri hızlı olarak bilinmektedir. Otopark, iş merkezi, AVM, dinlenme tesisleri gibi farklı alanlarda bulunabilir. Ayarlanabilir güç seviyeleri ile 3.7-22 kW arasında elektrikli araçlara uyumlu çalışmaktadır.

DC şarj üniteleri ise yüksek hızlı olarak bilinmektedir. Elektrikli araçların bataryasına direkt olarak elektriksel güç aktarımı gerçekleştiği için 20 - 350 kW arasında farklı güç seviyelerinde elektrikli araçlara uyumlu çalışmaktadır.

BİREYSEL KULLANICILAR

Google Play ya da Apple Store üzerinden WAT Mobilite Mobil Uygulamasını indirerek kolayca üyelik işlemini tamamlayabilirsiniz.

Google Play ya da Apple Store üzerinden WAT Mobilite Mobil Uygulamasını indirerek kolayca üyelik işlemini tamamlayabilir, size en yakın şarj istasyonları görüntüleyebilir ve ünite üzerindeki QR kodu okutarak şarj işleminizi başlatabilirsiniz.

 

 

WAT Mobilite Mobil Uygulaması üzerinden size en yakın şarj istasyonunu görüntüleyebilir, ana ekranda yer alan istasyon kartlarından müsaitlik durumunu görüntüleyebilirsiniz.

7/24 Çağrı Merkezi Desteği, WAT Mobilite imzası taşıyan yaygın halka açık şarj istasyonu işletmelerimiz, yaygın servis ağımız, WAT Mobilite Mobil Uygulamamız ile elektrikli araç kullanıcıların yolculuklarında yanındayız.

YATIRIMCILAR

Halka açık istasyon yatırımlarınız için alanında uzman arkadaşlarımız ile iletişime geçebilirsiniz. (info@watmobilite.com )

Formu Doldur

WAT Mobilite elektrikli araç şarj üniteleri ile birlikte elektrikli araç filolarınıza özel anahtar teslim çözümlerimizden yararlanabilirsiniz. Elektrikli araç filonuza ait tüketimleri görüntülemek, detaylı işlem raporlarını almak için WAT Mobilite Yönetim Platformu Hizmetlerinden yararlanabilirsiniz.

WAT Mobilite Mobil Uygulaması ile elektrikli araç bilgilerinizi ekleyebilir, eklediğiniz araç bilgilerini güncelleyebilirsiniz.

WAT Mobilite Elektrikli Araç Şarj İstasyonları
Avucunuzun İçinde

Kullanımı kolay, size özel çözümler sunan, yol tarifi almanızı sağlayan, kullanım geçmişinizi gösteren ve ödemelerinizi yönetebileceğiniz mobil uygulamamızı keşfedin.

 

 

© Tüm Hakları Saklıdır - WAT Mobilite 2022