Biz Kimiz?

WAT Mobilite, elektrikli araç kullanıcılarına üstün kalitede deneyim sunmayı ve eMobilite ekosisteminin çağımıza entegrasyonunu hızlandırmayı amaçlamaktadır. Net sıfır karbon emisyonu hedefini göz önünde bulundurarak, tüm elektrikli araç kullanıcılarının eMobilite’ye geçişini hızlandırmanın ciddi bir ihtiyaç olduğunun bilincindeyiz.

Türkiye’nin en büyük endüstri ve hizmet grubu Koç Holding A.Ş.’ nin bir parçası olarak Türkiye'nin önde gelen şirketlerinden WAT, Opet, Otokoç ve ENTEK Elektrik ortaklığı ile daha yeşil ve daha temiz bir geleceğe doğru değişimi sizlere sunuyoruz. Katma değerli dijital çözümlerimiz, ticari ve binek elektrikli araçları destekleyen son teknoloji ürünü, güvenilir ve yüksek kaliteli şarj ünitelerimiz, kolay erişilebilen 7/24 kesintisiz teknik desteğimiz ve elektrikli araç kullanıcılarının hayatlarını kolaylaştıran şarj hizmetimiz ile birlikte sizlere, her kesimden kullanıcının ihtiyaçlarına yanıt veren bir yaşam tarzı sunuyoruz.

Wat Mobilite - Biz Kimiz

 

Enerji Piyasası Düzenleme Kurulu’nun Şarj Ağı İşletmeciliği
yönetmeliği kapsamında Şarj Ağı İşletmecisi olmak üzere
lisansımızı alarak, elektrikli araç şarj istasyonları ve
servisleri ile sürücülerin hayatını kolaylaştırıyor,
geleceğe bugünden hazırlanıyoruz.

 

 

WAT Mobilite olarak elektrikli araç şarj ağının yanında katma değerli servisler ile de müşterilerimiz ve
iş ortaklarımıza dijital dünyanın fırsatlarını sunmayı hedefliyoruz.

 

WAT Mobilite Elektrikli Araç Şarj İstasyonları
Avucunuzun İçinde

Kullanımı kolay, size özel çözümler sunan, yol tarifi almanızı sağlayan, kullanım geçmişinizi gösteren ve ödemelerinizi yönetebileceğiniz mobil uygulamamızı keşfedin.

 

 

© Tüm Hakları Saklıdır - WAT Mobilite 2022