Ticari Araçlar Ticari Araçlar

WAT Mobiliteʼnin Kurumsal Şarj Yönetim hizmetleri ile elektrikli şirket araçlarınızın ve filolarınızın şarj operasyonlarını yönetebilirsiniz. Filo şarj yönetim sistemi sayesinde şarj yönetimi, enerji tüketim analizleri gibi özellikleri web portal ile uzaktan takip edebilir, şarj işlemlerini kesintisiz olarak görüntüleyebilirsiniz.

Ayrıca WAT Mobiliteʼnin sunduğu hizmetler sayesinde şarj ağı yönetim platformunun ara yüzlerini kişiselleştirebilirsiniz. Kendi tasarımınız ile özelleştirdiğiniz web portal servislerini, şarj istasyonu operatörleri için dijital yönetim hizmeti olarak kullanabilirsiniz.

Ticari Araçlar için kurulum yapmak ya da detaylı bilgi almak için formu doldurabilirsiniz. 

Formu Doldur

 

Ticari Araçlar
Planla, Şarj Et, Yola Çık!

Planla, Şarj Et, Yola Çık!Planla, Şarj Et, Yola Çık!

Rotanız üzerindeki istasyonlara kolayca yol tarifi alıp yolculuğunuzu WAT Mobilite şarj istasyonları ile planlayın ve rahatça yol alın.

Detaylar için

Şirket Çalışan Araçları Şirket Araçları

WAT Mobilite kurumsal şarj yönetim hizmeti ile çalışanlarınızın kullanımındaki şirket araçlarının şarj işlemlerinin kolayca gerçekleştirilmesini sağlayabilirsiniz.

Ayrıca web portal üzerinden araçların takibini yapabilir; bu sayede enerji tüketimlerinizdeki verimliliği optimize edip kurumsal ihtiyaçlarınızı zamandan tasarruf ederek çözüme bağlayabilirsiniz.

Şirket çalışan araçlarınız için kurulum yapmak ya da detaylı bilgi almak için formu doldurabilirsiniz. 

​​​​
Formu Doldur

Şirket Araçları

© Tüm Hakları Saklıdır - WAT Mobilite 2022