WAT MOBİLİTE İLE
GELECEK YOLUNDA

WAT Mobilite olarak bizler; elektrikli araç şarj istasyonlarını müşteri deneyimini ön plana koyan bütünsel bir yaklaşımla ele alıyor; yarınları yeşil enerjinin gücüyle şekillendiriyoruz.

Elektrikli Araçlar İçin
Yollardayız!

Binek araçlardan otobüslere, hafif ticari araçlardan uzun yol yük taşıma araçlarına kadar geniş kapsamda ihtiyaca yönelik şarj istasyonu çözümlerini elektrikli araç kullanıcılarının hizmetine sunuyoruz!

Her Zaman,
Her Yolda,
Hep Yanınızdayız!

7/24 servis ağımız, sağlam teknik alt yapımız ve WAT Mobilite imzası taşıyan şarj istasyonu işletmelerimizle Türkiye’nin yollarına güven katıyoruz.

Elektrikli Aracımı Nasıl Şarj Ederim?

Geleneksel araç kullanımından elektrikli araç kullanımına geçen birçok kullanıcı “Elektrikli Aracımı Nasıl Şarj Ederim?” sorusunu soruyor.

 
WAT Mobilite
WAT Mobilite

Doğru Marka ile
Yola Devam Edin

Yola WAT Mobilite güveniyle çıkın, elektrikli aracınız için doğru şarj hizmetini alın.

WAT Mobilite

Kesintisiz
Hizmet

Kesintisiz hizmet anlayışı ve 7/24 servis desteği sayesinde elektrikli aracınızı WAT Mobilite ile kolayca şarj edin, yolunuza güvenle devam edin.

WAT Mobilite
WAT Mobilite

Kolay
Erişim

WAT Mobilite uygulaması üzerinden size en yakın WAT Mobilite elektrikli şarj istasyonuna ulaşın, yol tarifi alın, bu kolaylığın keyfini sürün.

Yolculuğunuz için
En Yakın Şarj İstasyonuna
Yol Tarifi Alın

Elektrikli aracınız ile uzun yol planı yapmak ya da günlük rutinlerinizi oluşturmak WAT Mobilite ile çok kolay. WAT Mobilite uygulamasını ücretsiz olarak indirdikten sonra size en yakın ve rotanız üzerindeki WAT Mobilite şarj istasyonlarını işaretleyin, yol tarifi alın. WAT Mobilite ile geleceğin yollarında olun.

WAT Mobilite

Elektrikli Araç Filomu
Nasıl Yönetirim?

Filonuzda yer alan elektrikli araçların şarj durumlarını izleyip işlemlerini yönetebilirsiniz. Elektrikli araç filonuzun gerçek zamanlı şarj işlemi verilerini Web Platformumuzdan görüntüleyebilirsiniz.

Güçlü ve hızlı şarj istasyonu ağı, 7/24 servis desteği ve alternatif ürün seçenekleri ile WAT Mobilite kurumsal çözümleriyle her zaman yanınızda.

Koç Holding’in gücü ile yükselen WAT Mobilite kullanım kolaylığı esas alınarak hazırlanan istasyonlarıyla Türkiye’nin enerjisine enerji katıyor.

Yönetmeniz gereken bir elektrikli araç filonuz ya da filo markanız içinde elektrikli araçlar varsa WAT Mobilite anlık istasyon yönetimi hizmeti ile tüm süreci tek bir kanal üzerinden yönetebilirsiniz.

WAT Mobilite

Elektrikli Araçlarım için
Filo Anlaşması Yapmak
İstiyorum

Profesyonel ekibimizin size en uygun çözümü sunması ve avantajlarımızı keşfetmek için formu doldurmanız yeterli.

Formu Doldur

Elektrikli Araç Şarj İstasyonuna
Yatırım Yapmak
İstiyorum

Geleceğin dünyasına temiz enerji hâkim olmaya başladı. Şirketlerden bireysel kullanıcılara kadar büyük küçük demeden yatırımlarınızı geleceğe yapmak istiyorsanız formu doldurmanız yeterli.

Formu Doldur

WAT Mobilite Elektrikli Araç
Şarj İstasyonları

Avucunuzun İçinde

Size özel çözümler sunan, yol tarifi almanızı sağlayan, kullanım geçmişinizi gösteren ve ödemelerinizi yönetebileceğiniz mobil uygulamamızı keşfedin.

WAT Mobilite

Elektrikli Araç Şarj Rehberi